0903 228 980

Tlač etikiet

Výroba papierových a plastových nálepiek, výsek do rôznych tvarov. Vyrobíme pre vás kupónové etikety, termo etikety. logistické etikety, print etikety, špeciálne etikety

Sieťotlač

Prednosťou sieťotlače je jednoduchosť tlačového stroja, jednoduchosť zhotovenia formy, možnosť potláčať rovné i zaoblené povrchy, možnosť potláčať ľubovoľný materiál ľubovoľnou farbou, pričom môžeme získať veľmi hrubé nánosy farby. Sieťotlač prakticky nemá formátové obmedzenia.

Bigovanie

Vylisovanie ryhy v mieste ohybu papiera. Tento postup používame pri hrubších papieroch, aby sme zamedzili praskaniu papiera pri ohýbaníFalcovanieSkladanie papiera strojom na požadovaný formát. Zabezpečujeme rôzne typy lomov.

Grafický dizajn & DTP

Radi vám pomôžeme s grafickým návrhom alebo DTP prípravou. Stačí poslať podklady mailom (soubory do 10 MB) alebo na ftp server v obvyklých formátoch - texty vo formáte MS Word, obrázky vo formáte jpg nebo tif. Vami dodané podklady zpracujeme do podoby vhodnej pre tlač, prípadne po dohode doplníme vhodným obrázkom z fotobanky podľa vašeho výběru. Výsledný subor vám zašleme vo formáte PDF na korektúru. Po schválení, bude PDF spracovany do tlače.

Maloformátová digitálna tlač

Zjednodušuje technologický postup vynechaním CTP (výrobá platní), tým znižuje náročnosť na predtlačovú prípravu a umožňuje tlač priamo z počitačačačitačitačitača už od 1ks. Dosahuje lepšiu jednotkovu cenu tlače pri malých nákladoch. Ďalšou výhodou je možnosť personalizovanej tlače. Podobne ako pri ofsete, plnofarebná tlač sa relizuje pomocou farebného režimu CMYK.

Veľkoplošná tlač

Je samostatny segment digitálnej tlače. Má široké využitie hlavne v outdoor reklame. Plnofarebná tlač sa relizuje pomocou farebného režimu CMYK + doplnkových farieb podľa typu zariadenia. Umožňuje tlač na prakticky neobmedzený výber materiálov na báze papiera, PVC, kovu, skla atď. Tlačí sa z rolky, alebo na hárky, pri tuhých materiáloch na dosky. Je možné tlačiť priamo z počitača už od 1ks.

Falcovanie

Skladanie papiera strojom na požadovaný formát. Zabezpečujeme rôzne typy lomov.

Perforácia

Vyrazenie rýh rôznej dĺžky do papiera, čím zabezpečíme jeho bezproblémové odtrhnutie v požadovanej časti (napr. pri odtrhovacích kupónoch)

Výsek

Výsek rôznych tvarov použitím výsekových foriem. (foldre, woblery, krabičky, krabice, puzzle...)